hlavní foto
Kategorie: sušenky a tyčinky, hlavní strana

Nepečené bars s burákovým máslem

Nepečené bars s burákovým máslemTento týden jsem si koupila v lidlu tyčinku s burákovým máslem, ale na můj vkus byla málo buráková a tak jsem se pustila do přípravy vlastních nepečených tyčinek a jsou top! Jejich příprava je ízi pízi.

Burákové máslo jsem objevila vcelku nedávno a i když jsem si ze začátku na jeho chuť musela zvyknout, postupně jsem se do něho zamilovala a dávám si ho na vafle, kaše, pečem z něj dorty nebo na něj prostě jen chodím po lžičkách do špajzky. 

Pokud máte burákové máslo taky rádi, tyhle tyčinky budou z těch, které budete jednu po druhé ujídat tak dlouho, dokud nezůstane na talíři ani drobeček. 

Nepečené tyčinky z burákového másla

  • 1 hrnek arašídového másla
  • 1/2 hrnku medu
  • 1 a 1/2 hrnku vloček
  • podle chuti oříšky nebo křupavé cereálie

Med a máslo rozehřej v kastrolku na mírné teplotě. Přidej vločky a smíchej. Podle potřeby ještě doplň máslo tak, aby vznikla slepená hmota. Opatrně vmíchej cereálie. Dej odpočinout do lednice a asi po půl hodině krájej na tyčinky.


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vydáno: 15.7.2017 12:42 | 
Přečteno: 297x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem osmileté cácorky, dvouletého bulíka a aktuálně kolem nejmladšího člena rodiny, který si zatím hoví v bříšku :). Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

YOUTUBE

INSTAGRAM

PINTEREST