hlavní foto
Kategorie: PRO DĚTI A MÁMY

Frozen, home a Piñata

Frozen, home a PiñataNebojte, nenadávám vám. Pro ty z vás, co nemají ještě prcky - frozen, neboli ledové království, je teď mezi holčičkami největší hit, asi tak, jako byli za nás gumídci nebo šmoulové. Home, neboli konečně doma, je také jeden z amerických animovaných filmů, který je teď v kurzu. Každý rok děláme narozeniny v určitém stylu, podle toho, co zrovna frčí.

Dcerka má radost až na kost a o to přeci jde, o rozzářená očička našich broučků. A protože se Barunka nemohla rozhodnout, jestli dá letos přednost ledovému království, nebo konečně doma, nakonec to dopadlo tak, že jsme udělali narozeninový mišmaš a bylo to i to.

Nebudu se asi obhajovat před odpůrci věcí s motivem amerických pohádek - ale pro ty tento článek ani není psaný. Chci nainspirovat ty z vás, na které děti dělají smutná kukadýlka a prosí o dort s motivem Elzy. Posuňte vaši oslavu dál, dnes už se dá koupit velká spousta věcí, aby jste mohli udělat v tomto stylu celou oslavu, a pokud chcete ušetřit, dají se tyhle věci i jednoduše vyrobit.

Party v herně

Inspirace pro ty z vás, co mají malý byt anebo se prostě nechcete zabývat narozeninovými přípravami. Ve většině heren se dá pronajmout prostor a vy už se nemusíte (kromě placení) o nic jiného starat. Pokud vás zajímá orientačně cena takové párty, tak počítejte s tím, že zaplatíte za každé dítko hodinovou sazbu a k tomu ještě něco za výzdobu. Pokud stojí třeba hodina 70 Kč na dítě, hodinová oslava pro deset dětí vás vyjde na 1000,- Kč. Pokud máte kamarádku, která má dítě narozené stejně jako vy, není nic jednoduššího, než narozeniny spojit a o náklady se podělit. Děti si tyhle narozky fakt užijí a vy máte po starostech.

My slavili zde byli jsme moc spokojení, majitelé byli velmi milí, vstřícní a vše bylo nachystáno perfektně.

Kamarádka nám na party napekla dortíky s Olafy

Domácí oslava

Rodinu jsme sezvali k nám domů. Všechno muselo být modro fialové. Ubrousky, kelímky, balonky i perníčky..

Kelímky "home" jsem vyrobila, nikde totiž toto téma nebylo k sehnání, takže jednoduše udělala šablonu a vytiskla na kelímky

Modro fialové muselo být i pití :) není to nic jiného, než potravinářské barvy wilton a voda. Vím, dospělého tyhle jedovaté barvičky nenadchnou, ale pro děti je to učiněná magie. Osobně barvičky nepoužívám, ale jednou za rok, vyjímečně, je využiji a dovolím dcerce se nadopovat barvami (a cukrem) dle své libosti.

Tento nádherný dort vytvořila naše babička. Při krájení jsem málem Elze amputovala nohu, naštěstí vydržela.

No a já jsem taky přispěla svou troškou. Pro Barunku duhový dort na přání, jak jinak, než modro fialový. Jedlý papír jsem si objednala na zakázku zde.

Piñata

Tak tohle byla výzva. Když Barunka přišla s tím, že by chtěla na oslavě pinatu, začala jsem koukat, kde by se tak dala sehnat. Protože se mi zdála dost drahá sranda, rozhodla jsem se jí za pár korun vyrobit sama - tedy s pomocí Barunky. O tom, jak ji vyrobíte vlastními silami, se dočtete v dalším článku, který na sebe nenechá dlouho čekat.


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


, - odpovědět
Ty dorty jsou naaaadherny!!! I Tvuj i babiccin :) Ses skvela maminka! Jinak takovou oslavu bych si taky nechala libit! :D
icon odpověděl(a)
Prosimtě, jsem matlal, nechápu, že někdo jako já bloguje o vaření :-D To víš, pro mou princeznu všechno :-* jsem šťastná, když je šťastná, však to znáš

Vydáno: 19.10.2015 11:11 | 
Přečteno: 3358x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem osmileté cácorky, dvouletého bulíka a aktuálně kolem nejmladšího člena rodiny, který si zatím hoví v bříšku :). Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

YOUTUBE

INSTAGRAM

Vaše komentáře

Čtení na dlouhé zimní večery

Kamarádko, děkujeme za hezkou recenzi knížky. Užijte si ji! :) Dexter a jeho blbečci, teda páníčci :)

Zaslal/a: Bulik-Dexter  •  Čas: 24.2.2018 12:02

Zapečená cuketa

Přesně takové recepty právě sháním. Přítel se vrací z práce k večeru hladový a říkala jsem si, že začnu chystat nějaké teplé rychlé večeře, které ale zase nejsou příliš těžké. Kromě tvého fajn receptu jsem našla i recepty na této stránce https://bozka.c...

Zaslal/a: Magda  •  Čas: 23.1.2018 15:29

PINTEREST