hlavní foto
Kategorie: hlavní strana, CESTUJI

Tip na výlet - Jeseníky, Švýcárna

Tip na výlet - Jeseníky, ŠvýcárnaDruhý červencový svátek jsme vyrazili s rodinkou na Praděd.

Dorazili jsme k hotelu Červenohorské sedlo, kde jsme na velkém neplaceném parkovišti nechali auto. Dali jsme se po červené turistické trase, která se jevila pro naši rodinnou výpravu jako ideální. 

Po cestě jsme přešli dvě lávky, vylezli a slezli pár kopečků, potkali dvě ještěrky a čtyři krávy.  Počasí se střídalo, jak to na horách bývá. Když jsme šli do kopečka, bylo docela parno, z kopce jsme zase oblékali mikinu.

Vyšli jsme u Švýcárny, kde je krásný výhled na okolí a restaurace pro žíznivé a hladové turisty.​ V hospodě bylo celkem plno, ale obsluha byla naštěstí vytrénovaná, a tak to ani netrvalo dlouho a dávali jsme si polívku a zasloužené pivo a kofolu.

Stejnou trasou jsme se potom vypravili zase zpět. Potkali jsme pár turistů, ale nebyly to žádné závratné davy, jako na Šeráku nebo Radegastu. 

Já jsem si, jako tradičně, spálila ramena, Barunka jako obvykle celou cestu probrblala, a Standa se asi deset kilometrů marně snažil vychovat psa, aby chodil u nohy, až mu došly nervy a předal mi ho se slovy, že ten pes je prostě blbej. Zkrátka klasická trestná výprava, kterou doporučuji každé rodině.

Nakonec jsme dohromady pokořili třináct kilometrů a až na jedno odřené koleno na posledním kilometru jsme všichni přežili ve zdraví. (Naštěstí i v tom psychickém)  laugh

Koukněte i na další naše tipy na výlety.


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vydáno: 17.7.2017 20:53 | 
Přečteno: 205x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem sedmileté cácorky a dvouletého bulíka. Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

E-kuchařka ke stažení

pinterest

Kde všude mě najdeš..

 icon  icon  icon

Poslední video

INSTAGRAM