hlavní foto
Kategorie: hlavní strana, CESTUJI

Kam (nejen) s dětmi v Praze

Kam (nejen) s dětmi v PrazeUvažujete o víkendu v Praze, a nevíte kam zajít? My jezdíme do Prahy moc rádi a je pár míst, které jsme si opravdu oblíbili.

Jsme docela konzervy - jak se nám někde líbí, jezdíme tam pořád dokola. A většinou si taky zamilujeme určitá místa, která při každém takovém dalším výletu nikdy nevynecháme.  

Už nějakou dobu v naší rodině udává směr našich dovolených dcerka. Takže kromě spousty hřišť většinou obcházíme taky dost zmrzlináren a hračkáren. Naštěstí dcera toleruje i naši obsesi jídlem a od malička nám toleruje návštěvy různých restaurací a kaváren.

Kam s dětmi v Praze

Rozhodně nemůžete vynechat pražskou ZOO. Určitě je lepší - jako u všech atrakcí - ji navštívit v co nejrannějších hodinách. Výběhy v pražské ZOO jsou dost velké, což je pro zvířata rozhodně dobré, bohužel občas právě kvůli tomu některá zvířata nejsou moc vidět, protože se někde důmyslně ukrývají. Pokud ale máte štěstí, vidíte jich docela dost. Co se mi ale líbilo hodně, byly komentované prohlídky a představení, díky kterým jsme se o zvířátkách dozvěděli spoustu zajímavostí.

Letos jsme díky inspiraci od Alice z mámou stylově poprvé zavítali do hračkárny Hamleys. Malá z něj byla naprosto nadšená, strávili jsme v něm dvě hodiny a druhý den do něj museli znovu. Pokud jste o Hamleys ještě neslyšeli, je známé jako nejlepší hračkářství světa. V hračkářství si můžete zahrát spoustu her, poskládat lego, střílet NERFem, zahrát na obří piáno, sklouznout se dvoupatrovou skluzavkou a svézt se na kolotoči!!! Hračkářství si užijí malí i velcí, jen ti velcí o něco chudší.

Kam na kafe v Praze

Na vynikající kávu, domácí zmrzlinu a pravou prvorepublikovou atmosféru si určitě zajděte do kavárny a restaurace Cafe Louvre Do této stylové kavárny chodili svého času například Karel Čapek nebo Albert Einstein - a teď do ní můžete zajít vy. Z jídelního lístku máte chuť ochutnat všechno. Sice si připlatíte, ale určitě to za ten zážitek stojí.

Kam na pivo v Praze

Jsme nadšení že jsme objevili malý rodinný pivovar na Vltavě pivoloď Pivovar se nachází na dvou lodních palubách. Na hlavní palubě se potom nachází restaurace se staročeskou kuchyní. Na palubě vás přivítá milá, vždy ochotná obsluha, jídlo je vymazlené k dokonalosti a pivo Remorkér je jedna báseň. 

Pokud máte i vy nějaké své tipy, budu moc ráda, když mi je napíšete v komentářích pod článkem, ráda se nechám inspirovat pro příště!


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vydáno: 25.6.2017 20:25 | 
Přečteno: 274x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem osmileté cácorky a dvouletého bulíka. Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

E-kuchařka ke stažení

pinterest

Kde všude mě najdeš..

 icon  icon  icon

Poslední video

INSTAGRAM