hlavní foto
Kategorie: hlavní strana, TIPY A INSPIRACE

Moji oblíbenci - kosmetika

Moji oblíbenci - kosmetikaBeauty blogerka ze mě určitě nikdy nebude, ale ráda bych s vámi sdílela alespoň pár produktů, ze kerých jsem byla v poslední době nadšená. Odkazy na produkty najdete pod článkem.

Plátýnkové masky

Plátýnkové masky mi byly dlouho utrajené, do doby, než jsem jich několik vyhrála v soutěži s Alčou z blogu mámou stylově, a to na obličej, nohy a ruce. Hned mi to přišlo jako super vychytávka, nejvíc mě bavila ta na nohy, natáhla jsem si ji při koupání, vyhodila nohy na vanu a po koupeli je měla krásně vláčné. Plátýnkové masky na obličej mají zase tu výhodu, že se nemusíte patlat s maskami v tubě a zároveň ani masku odličovat. Jsou trochu dražší, ale na druhou stranu pokud zrovna nemáte čas jít na kosmetiku, udělá vám za ty peníze dobrou službu.

Zubní kosmetika

Od NOTINO jsem dostala na otestování zubní kosmetiku Mediblanc. Běžně si kupuji zubní pasty v klasických řetězcích, kde je ale pojem "bělící" jen nápis na obalu. Mediblanc mě uchvátil hned po prvním použití, jak zubní pasta, tak ústní voda má svěží bylinkovou chuť, nesrovnatelnou s pastami typu signal, které mi zpětně chutnají po chemii a od té doby je nepoužívám. Co se týče bělícího efektu, už po dvou použitích se mě kamarádky ptaly, jestli mám vybělené zuby. Jelikož jsem velký kafař a občas si dám i červené víno, pasta s bělícím účinkem je pro mě nutnost. Zase je zde trochu vyšší cena, ale za ty peníze určitě stojí.

Péče o pleť

Na pleť jsem si poslední dobou hodně oblíbila produkty od L´oreal, sedí mi, nádherně voní a mají hodně příjemnou konzistenci. Od Alči jsem vyhrála ještě scrub, který jsem taky doteď neznala a jsem z něho nadšená. Vyčistí a taky nádherně vyhladí pleť. Používám ho večer před spaním, po něm nanesu krém a poté arganový olej. Tenhle proces se mi popravdě nechce dělat každý den, ale tak jednou dvakrát do týdne si tenhle rituálek udělám, přece jen čtyřicítka na dohled, tak se musím trošku víc o tu pleť starat. V zimě hodně ráda používám krémíky od Daisy, dřív se mi v zimě stávalo, že mi hydratační krémy způsobily popraskané žilky na tváři, Daisy míchá krémíky na míru (chodím k ní na kosmetiku už asi deset let, takže za tu dobu už mou pleť důvěrně zná), a její krémíky vždy nádheně voní a přes zimu mi udělají vždy super službu, pleť mám díky nim chráněnou a hydratovanou tak akorát.

Vůně

Ještě musím zmínit můj oblíbený parfém Burberry London. Tuhle značku používám už asi patnáct let a vždy když přijde podzim, jsem nadšená, že ho můžu vytáhnout - na léto se moc nehodí, má přece jen spíš těžší vůni. Musím říct, že už se mě na něj ptalo hodně kamarádek, většině žen voní, takže pokud zrovna hledáte novou vůni, koukněte po něm.

Plátýnková maska - klik

Zubní pasty - klik a klik

L’Oréal krém - klik

L’Oréal  scrub - klik

Ústní voda - klik

Arganový olej - klik

​Parfém - klik


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vydáno: 2.10.2018 8:19 | 
Přečteno: 75x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem osmileté cácorky Barunky, novorozoňátka Šimonka a dvouletého bulíka Bolta. Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

YOUTUBE

INSTAGRAM

PINTEREST