hlavní foto
Kategorie: sváteční jídla, hlavní strana

Dort pro pejsky

Dort pro pejskyNaše psí miminko vyrostlo a oslavilo rok. Tím oslavilo myslím se vším všudy, byly dárečky a samozřejmě taky dort.

Hned z kraje jsme zavrhli rosolové dorty, ze kterých by měl náš miláček chvilku radosti a potom celou noc zažívací potíže. A tak jsme vytvořili tento jednoduchý dortík z mrkvičky, jablíčka, piškotů a lipánka.

Dort pro psy - psí dort

  • 2 lipánky
  • piškoty
  • jablíčko nakrájené na kousky
  • mrkvička

Misku si vylož potravinovou folií. Na tu potom klaď vrstvy lipánka, piškotů, jablek a pořád dokola. Nech zatuhnout v lednici nejlépe do druhého dne. Druhý den dortík vyklop a odstraň folii. Nakonec z mrkvičky škrabkou vytvoř svíčku.

Náš pupík těsně po narození

Vyhřívání na sluníčku - já myslím, že takhle sednout si umí jen bulíci :-D

Roční fešák


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


, Psí dorty animalcake odpovědět
Dobrý den šáry doufám že se nebudete zlobit za mé zapojení na vašem krásném blogu! A článek o vašem krasavci je fak hezky zdokumentovaný první roček! Mám stejné plemeno jako vy a mám dvě malé děti a musím říct, že je to jejich nejlepší kakamrád! Chraní je jako oko v hlavě a nedej bože aby se na holky někdo třeba jen zle podíval! Letos měl Bady 2 roky takže o rok víc než vás a já mu taky dělala dort, jen na korpus jsem použila směs od amimalcake a pak už dozdobila psíma mňaminkama! Samozřejmě že jsme si ho u dortíku vyfotili a pak jsem mu ho musela rozdělit, protože kdyby ho zdlábnul naráz, tak by asi prasknul! Ale jinak jsme si to užili a myslím, že jako s každým členem rodiny jsme to řádně oslavili!
icon odpověděl(a)
Dobrý den Gábi, díky za vaše slova. Bulíci mají bohužel pověst jakou mají, ale kdo je pozná, zjistí, že jsou to ti nejzlatější psi. Bolt je sice občas dost paličatý, a taky dokáže zdemolovat kde co, ale neměnila bych ani na chvíli. Navíc je děsný šašek, občas si s ním opravdu užijeme, když ho třeba chytne jeho bull záchvat a lítá jak střelený sem a tam po místnosti :-D

Vydáno: 4.1.2017 8:08 | 
Přečteno: 568x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem osmileté cácorky, dvouletého bulíka a aktuálně kolem nejmladšího člena rodiny, který si zatím hoví v bříšku :). Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

YOUTUBE

INSTAGRAM

PINTEREST