hlavní foto
Kategorie: hlavní strana, TIPY A INSPIRACE

Čtení na dlouhé zimní večery

Čtení na dlouhé zimní večeryK zimě patří teplé ponožky, horký čaj a zachumlat se pod deku s dobrou knihou. Přináším vám dnes několik tipů, které jsem ulovila v knihkupectví a knihovně.

Lunární kalendář Krásné paní

Pokud věříte na sílu vesmíru a měsíce, nebo minimálně chcete respektovat chody přírody během ročního období, pořiďte si Lunární kalendář Krásné paní. Provede vás celým rokem a řekne vám, kdy je nejvhodnější doba pro pečení chleba, stříhání vlasů, nebo čistící kůry. Asi to nebude nic moc pro chlapy, ale to už prozrazuje samotný název. No a která žena by nechtěla být krásná. Pokud k tomu stačí jen tenhle kalendář, určitě to nebudou vyhozené peníze :)

odkaz na kalendář

Tomáš Grombíř - Jedničky a nuly

Kníha popisuje život ajťáka Adriana na pozadí posledních 30 let, kdy se vyvíjely počítače, internet a různé aplikace. Provází příběhem samotného Adriana, který se zpočátku jeví jako nadané dítě, časem se ale ukáže, že je pouze průměrným IT specialistou. Má to štěstí, že se dostane do velké korporace, kde záhy přijde k prvnímu milionu. Jeho život ale není moc šťastný, žije spíše dost uboze, nezvládá svůj soukromý život a ani v tom pracovním nenachází uspokojení. Kniha poukazuje na nebezpečí internetu, který čím dál více zasahuje do našeho soukromí.  

Přečetla jsem během pár večerů a určitě doporučuji. Odkaz na recenzi přímo od autora

Smoothie bowls

Taky jste si dali novoroční předsevzetí? Vsadím se, že se týká jídla.. Tak přesně pro ten účel je skvělá tahle kniha. Mně ji naježil Ježíšek a přesně se mi trefil do vkusu. Hned od Nového roku jsem začla se zdravými miskami plnými dobrot.

Odkaz na knihu

Co čekat v radostném očekávání

Výborná knížka, která při čekání na malý zázrak zažene všechny obavy a zodpoví spoustu otázek. Když jsem byla poprvé těhotná, začala jsem se čtením maminkovských diskuzí, brzy jsem ale přišla na to, že jsou plné nesmyslů. Proto jsem si pořídila tuhle knihu a moc mi pomohla, když pro mě bylo vše nové a neznámé. A protože nám do rodiny přibyde další přírůstek, opět jsem po ní sáhla, abych si připomněla, jaké testy mě čekají, kdy začíná který měsíc a další věci, které těhotenství provází. Určitě doporučuji všem maminkám.

odkaz na knihu

Ze života bulíka

Knížka pro milovníky pejsků, především potom bulíků. Vtipně napsaná kniha z pohledu bulíka Dextera, který žije splu se svými páníčky, neboli sluhy a piškotodárci v Olomouci. Dexter vyvádí spoustu lumpáren, ale taky přináší, jak každý psí kamarád, do života spoustu radosti a naplnění. Pobaví malé i velké čtenáře.

Odkaz na knihu

Chytré hry do auta

Nakonec něco pro děti. Znáte to, vyjedete autem a hned za první zatáčkou začne ze zadních sedaček "Mamíí zahrajeme si slovní fotbal/hádanky/nějakoudětskouhrucohrajetehodinupořáddokola". Tyhle hry cestu zkrátí, rodičům ušetří nervy a malá dítka bezpečně zabaví.


Děkuji Vám za každý Váš komentář, dělají mi velkou radost!

Komentáře rss


, Poděkování odpovědět
Kamarádko, děkujeme za hezkou recenzi knížky. Užijte si ji! :)

Dexter a jeho blbečci, teda páníčci :)

Vydáno: 4.1.2018 21:08 | 
Přečteno: 285x | 
Autor: Admin

Ahoj!

Jsem Šárka a celý život můj život se točí kolem osmileté cácorky Barunky, novorozoňátka Šimonka a dvouletého bulíka Bolta. Spolu s recepty zde sdílím inspiraci na vše, co mě cvrnkne do nosu a uznám za vhodné šířit dál do světa. Vítejte! :)

pinterest

YOUTUBE

INSTAGRAM

PINTEREST